Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

Telefon : 0 530 411 81 43 | E-Mail : irmak@irmakyazganbale.com

ULUSAL/ULUSLARARASI PLATFORMDA TECRÜBE

VİYANA

Kurum olarak öğrencilerimizin ülkemizde olduğu kadar uluslararası platformda da yeteneklerini geliştirmelerini yurt dışında performans sergilemelerini ve bu oranda kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Bu bağlamda 2019 yılında VIBE – Vienna International Ballet Experience yarışmasına katıldık. Söz konusu eğitim ve yarışma tecrübemizde öğrencilerimiz yabancı farklı kültürden öğrenci ve eğitmenler ile tanıştılar, yeni arkadaşlıklar edindiler. Farklı eğitmenlerden, farklı dans türlerinde hem klasik bale, hem karakter dansları aynı zamanda modern dans branşlarında workshop ve eğitim aldılar. Daha önce hiç tecrübe etmedikleri bir sahnede alanında uzman bir jüri önünde performans sergileme cesareti göstererek kişisel gelişimlerine fark etmeden çok ciddi katkılar sağladılar.

Bu bakımdan bu şekilde ulusal/uluslararası platformlarda eğitimlerimizi sürdürmeye ve yenilikleri tecrübe etmeye devam edeceğiz.